Atsisveikinimas su darželiu

Viekšnių lopšelio-darželio ,,Liepaitė” ,,Smalsučių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu ir jau pasiruošę žengti pirmuosius žingsnius į mokyklą.

Šventės metu skambėjo dainos, vaikai šoko, muzikavo instrumentais. Net­rūko šypsenų, šiltų apkabinimų ir gražių palinkėjimų.

Mokytojos vaikams linkėjo drąsiai žengti į naują gyvenimo etapą, susirasti gerų draugų, neprarasti smalsumo ir kasdien atrasti ką nors naujo.

„Pelėdžiukų“ grupėje su darželiu atsisveikino penki priešmokyklinukai, kurie rudenį taip pat pradės mokyklinį kelią. Kiti grupės vaikai dar liks darželyje – augs, žais, svajos ir lauks savo didžiosios šventės.

Mažieji draugai būsimus pirmokus pradžiugino dovanodami dainas ir mažas atminimo dovanėles. Visi kartu šoko ratelius, dainavo ir grojo.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už bendrystę, pasitikėjimą, pagalbą ir buvimą kartu visus šiuos metus. Linkime Jūsų šeimoms daug džiaugsmo ir sėkmės naujame gyvenimo etape!

 

Šeima – mano šilčiausi namai

Darželyje vyko jauki ir spalvinga Šeimos šventė „Šeima – mano šilčiausi namai“, skirta paminėti Tarptautinę šeimos dieną ir Vaiko dieną.

Šventė prasidėjo ypatingai – visos darželio šeimos susibūrė bendrai nuotraukai iš dangaus, įamžinusiai gražią mūsų bendruomenės akimirką. Susirinkusius šiltai pasveikino darželio direktorė Daiva Narmontienė, linkėdama kuo daugiau bendrystės, vaikų juoko ir prasmingo laiko kartu.

Renginį vedė linksmosios Pepės, kurios vaikus buvo aplankiusios dar rugsėjo 1-ąją, kai mažieji po vasaros nedrąsiai grįžo į darželį. Šįkart Pepės džiaugėsi matydamos, kiek visi paaugo, sustiprėjo ir kiek daug išmoko per metus.

Šventės metu visų grupių vaikai dovanojo nuotaikingus pasirodymus – skambėjo dainos, sukosi šokiai, netrūko ritmo, sporto ir gerų emocijų. Mažieji dalijosi vaikystės džiaugsmu, draugyste ir meile šeimai.

Po koncertinės programos šeimos keliavo po įvairias veiklų stoteles – meno, STEAM, muzikos, sporto, fotosesijos ir gamtamokslinę.

Dėkojame visiems vaikams, tėveliams ir mokytojams už šilumą, šypsenas ir gražias akimirkas drauge.

 

Fizinė veikla

Fizinė veikla darželyje yra neatsiejama vaikų ugdymo dalis, padedanti stiprinti jų sveikatą, lavinti judėjimo įgūdžius ir ugdyti teigiamą požiūrį į aktyvų gyvenimo būdą.

Kasdienėse veiklose daug dėmesio skiriama įvairioms judriosioms veikloms, kurios vykdomos kūno kultūros užsiėmimų metu bei aktyviose popietėse.

,,Futboliuko“ projekto metu vaikų laukė įvairūs iššūkiai ir smagios užduotys. Ugdytiniai mokėsi futbolo pagrindų, žaidė judriuosius žaidimus, atliko lavinamąsias ir interaktyvias užduotis, dirbo komandose. Šios veiklos padėjo vaikams suprasti, kad futbolas gali apjungti įvairias ugdymo sritis, skatinti bendradarbiavimą ir aktyvų judėjimą.

Sėkmingai buvo įveiktas pirmasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapas. Du mėnesius vaikai aktyviai sportavo ir atliko visus aštuonis virtualius fizinio aktyvumo užsiėmimus.

Antrajame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2026“ etape vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas aktyviose estafetėse ir sportinėse užduotyse gryname ore. Veiklų metu ugdytiniai demonstravo ištvermę, vikrumą, gebėjimą bendradarbiauti bei drąsiai įveikti įvairias užduotis.

Šis laikotarpis buvo ne tik smagus, bet ir prasmingas – jis stiprino vaikų fizinę ištvermę, lavino koordinaciją, skatino kūrybiškumą bei suteikė daug teigiamų emocijų.

Aktyvus judėjimas yra džiugi kasdienybės dalis, kuri vienija, motyvuoja ir augina sveikus bei energingus vaikus.