Darželyje vyko jauki ir spalvinga Šeimos šventė „Šeima – mano šilčiausi namai“, skirta paminėti Tarptautinę šeimos dieną ir Vaiko dieną.
Šventė prasidėjo ypatingai – visos darželio šeimos susibūrė bendrai nuotraukai iš dangaus, įamžinusiai gražią mūsų bendruomenės akimirką. Susirinkusius šiltai pasveikino darželio direktorė Daiva Narmontienė, linkėdama kuo daugiau bendrystės, vaikų juoko ir prasmingo laiko kartu.
Renginį vedė linksmosios Pepės, kurios vaikus buvo aplankiusios dar rugsėjo 1-ąją, kai mažieji po vasaros nedrąsiai grįžo į darželį. Šįkart Pepės džiaugėsi matydamos, kiek visi paaugo, sustiprėjo ir kiek daug išmoko per metus.
Šventės metu visų grupių vaikai dovanojo nuotaikingus pasirodymus – skambėjo dainos, sukosi šokiai, netrūko ritmo, sporto ir gerų emocijų. Mažieji dalijosi vaikystės džiaugsmu, draugyste ir meile šeimai.
Po koncertinės programos šeimos keliavo po įvairias veiklų stoteles – meno, STEAM, muzikos, sporto, fotosesijos ir gamtamokslinę.
Dėkojame visiems vaikams, tėveliams ir mokytojams už šilumą, šypsenas ir gražias akimirkas drauge.















