ADVENTAS „RAMYBĖS SUSIKAUPIMO VAKARAS“

Adventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Tai geras laikas tapti kitokiu – tapti geresniu nei vakar, sau pačiam ar šalia esančiam.

Paminėti Advento pradžią visi vaikai su mokytojomis rinkosi salėje, pasidžiaugė Advento vainiku, uždegė pirmąją žvakę. Sužinojo, ką seniau žmonės veikdavo prieškalėdiniu laikotarpiu, kad jis taptų ypatingas, stebuklingas ir turiningas. Grįžę iš salės vaikai su mokytojomis pynė mažesnius vainikėlius, pasipuošė grupes.

Priešmokyklinės grupės vaikai ir jų tėveliai dalyvavo atviroje „Ramybės susikaupimo vakaras“ veikloje. Mokytojos, vaikai ir jų tėveliai žaidė lietuvių liaudies ratelius, dainavo, klausėsi Advento giesmių.

Šis vakaras leido pajusti tikrąją Advento prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys paliko neišdildomą įspūdžių kupiną vakarą. Privertė visus susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir pajusti artėjančių Šv. Kalėdų dvasią. Šiuo laikotarpiu tamsias, niūrias dienas norisi užpildyti dėmesiu kitiems, dalytis gerumu, pabūti drauge su artimaisiais.  Smagiai ir jaukiai pavakarojusios šeimos į namus  parsinešė ne tik gerą nuotaiką, bet ir gyvą Advento tradiciją.