Matomas ir nematomas pasaulis

Lopšelis-darželis „Liepaitė“ baigė įgyvendinti aplinkosauginį projektą „Matomas ir nematomas pasaulis“, finansuojamą Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Rezultatyviai organizuotos įvairios patirtinės, mokomosios, pažintinės veiklos. Per pažinimą ir patirtį sustiprėjo vaikų ir suaugusiųjų ekologinė savimonė, aplinkosauginis sąmoningumas, bendruomenė aktyviai veikė darželio lauko žaliosiose erdvėse.

Už projekto lėšas įsigijome įvairių įrankių darbinėms veikloms, ketaus katilą, kuriame verdame ir skanaujame arbatomis, troškiniais. Rankiniais, skaitmeniniais mikroskopais tyrinėjame matomo – nematomo pasaulio įdomybes. Vyko edukacinės veiklos: „Žydinčios pievos kūrimas“, „Atsakingos mano Kalėdos“. Įdomi pažintinė ekskursija į Kamanų rezervatą. Rezervatą vaikai pažino ne tik klausydami gidų pasakojimų, bet ir liesdami, stebėdami ar uostydami juos supančią gamtą. Mokomosios-praktinės veiklos vyksta prie  naujai įrengtos lavinamosios, edukacinės priemonės.

Akimirkos iš projektinės veiklos