Trijų Karalių šventė

Trys Karaliai – sausio 6 d. švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Sakoma, kad nuo Kalėdų iki Trijų karalių diena pailgėja per gaidžio žingsnį. Tad ir mūsų mažieji fizinio aktyvumo veikloje ne tik matavosi, koks gaidžio žingsnis, ar jis įveikiamas, bet ir įsivaizdavo, kokia buvo Trijų Karalių kelionė į Betliejų, lankant gimusį kūdikėlį, ir kurios istorijos pradžia siekia tolimą dviejų tūkstančių metų laiko atkarpą.

Kaip ir kiekviena istorija turi savo veikėjus, taip ir mūsų teatralizuotame pasakojime vaikai įsikūnijo į tikrus personažus ir visi kartu kūrė istorinį siužetą, kurio pradžia nuo Juozapo ir Marijos kelionės į Betliejų, ten gimusį kūdikėlį, piemenėlių, kurie netoliese ganė avis, atneštas dovanas, dangaus žvaigždę, kurią pamatė Trys Karaliai iš tolimų kraštų, nešini brangiomis dovanomis išsiruošę į kelionę pagerbti gimusio kūdikėlio.

Atsisveikinimas su eglute netoks ir liūdnas, kaip tikėtasi, palinkėję visiems laimingų metų atsisveikinome su eglute iki kitų metų ją nupuošėme.